כניסה לחברים רשומים

 

חדשות

עצור
נשמח אם תצטרפו אלינו לדף הפייסבוק
עידכונים שוטפים במשך כל היום!
*
*
*
*
* שדה חובה למילוי

להתחבר בין שמים וארץ בבית אל

סיור בבית אל - חיבור בין שמים וארץ

חלום יעקב אבינו, הסולם המוצב ארצה וראשו מגיע השמימה, המלאכים העולים ויורדים - היכן הוא התרחש? כמובן, בבית אל, כך הרי מוזכר בספר בראשית: "וישכם יעקב בבוקר וייקח את האבן אשר שם מראשותיו ... ויקרא את שם המקום ההוא בית אל." (בראשית, כ"ח, י"ח-י"ט) 

 

גולת הכותרת של הביקור בבית אל היא סדרת סיורים מודרכים. יוצאים לסיור באתר חלום יעקב, משקיפים על פני הארץ המובטחת מנקודת תצפית מרהיבה, מדלגים מעל עשרות מערות קבורה חשמונאיות, מבקרים במערת בתי בד מתקופת בית ראשון, ומסיימים בעוד גילוי ארכיאולוגי - שרידי מקדש ישראלי מימי ירבעם בן נבט. באולם התרבות מוצגת תערוכה היסטורית של בית אל המקראית והמודרנית.כמו כן מוקרן הסרט "ההר והחלום".

מה עוד יש בבית אל? מפעל לתפילין עם שם בינלאומי, חוות סוסים, יקב בוטיק, פינת חי יפיפייה ובה 30 סוגים שונים של בעלי חיים, אולפן ערוץ 7 לחדשות, רדיו ואינטרנט, ו"חוות ראשית הארץ", חווה ייחודית לסדנאות לימודיות על מצוות התלויות בארץ. ולרעבים שבינינו – יש גם מסעדה בשרית וחלבית, פיצות ומאפים ועוד.

כל זה רק שלושים דקות צפונה מירושלים דרך כביש 60 במכונית פרטית, או כשעה בקו אגד 170 מהתחנה המרכזית בירושלים. בית אל נגישה לכולם!

לפרטים נוספים ולתיאום סיורים היכנסו לאתרwww.bet-el.muni.il/tour.aspאו התקשרו: 02-970-0552.

אז רוצים להתחבר? בואו, יהיה חלומי.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד